Chcete zvýrazniť elegantnosť a funkčnosť svojho automobilu? Vyskúšajte fólie na auto!

Štandardný

Faktom je, že nie každý spotrebiteľ má rovnako pozitívny názor na fólie na auto. Mnohí ich aj pri neustálych inováciách považujú za “zbytočnú frajerinu“ tých, ktorí nevedia, čo od rozkoše narábať s autom. Pravda je úplne iná. Našťastie, veľmi vzdialená týmto skresleným informáciám. Fólie na auto sú ideálnym riešením pri dočasnej zmene farby (polep karosérie) vášho vozidla alebo len skiel (tmavé fólie na zadných oknách). Polep fóliou je typický pre reklamné, firemné autá, ktorými chcú pútať pozornosť a odlíšiť sa od konkurenciu. Kvalitné fólie na auto priťahujú naše pohľady na významných tuningových zrazoch a pretekoch. Aktuálne majú čoraz väčší záujem o fólie na auto aj bežní spotrebitelia pre ich úžitkové vlastnosti a cenovú dostupnosť. Polep karosérie je finančne úspornejšie riešenie než prelakovanie. Ak použijete fólie na auto, vždy máte možnosť kedykoľvek ju „strhnúť“.

fólie na auto

Fólie na auto sú praktické.

Fólie na auto, ktoré si zachovávajú svoj štýl!

Firmy, ktoré sa na túto činnosť špecializujú, určite nedajú dopustiť na jednoduchú a pritom tak precíznu prácu s autofóliami. Môžete sa rozhodnúť aj pre celolep vozidla alebo vybrané fólie na auto aplikovať na menšie plochy. Neprekážajú ani zaoblené tvary, stiesnený priestor a aplikácia sa môže jednoducho uskutočniť v interiéri aj pre vonkajšie použitie. Fólie na auto sú nielen dizajnovo zaujímavé, ale bezpečné a rovnako šetrné pre pôvodnú farbu vášho vozidla. Aplikujú sa veľmi šikovne, pričom farba vozidla by sa mala pokrývať špeciálnym filmom. Ak sa užívateľom zachce odstrániť fólie na auto až po niekoľkých rokoch, nič sa na kvalite podkladovej farby nemení. Firma by vám mala garantovať nielen bezproblémové nanášanie, ale aj odstránenie fólie bez akýchkoľvek škrabancov či väčších zvyškov lepidla.

fólie na auto

Fólie na auto nie sú len o dizajne.

Ďalšie výhody, ktoré prinášajú inovatívne fólie na auto!

Týmto sa vyvracajú fámy, že fólie na auto majú len reklamný zámer alebo sú výlučne pre vozidlá profesionálnych športovcov. Polep automobilu chytí za srdce určite aj vás, pretože sa vďaka tomu podporujú podmienky pre lepšiu bezpečnosť a ochranu vozidla. Kvalitné fólie na auto majú perfektné termoregulačné vlastnosti, chránia auto pred prehriatím. Pôvodná farba má tak lepšiu ochrannú bariéru pred nepriaznivou zmenou počasia, poškodeniami a pod. V neposlednom rade sa zvyšuje atraktivita a hodnota vozidla.