Doprajte si príjemné cestovanie za každého počasia: Wrap fólie tak garantujú nielen zmenu farby pre váš automobil 

Štandardný

Letné obdobie je časom dovoleniek, kempovaní a rôznych potuliek po okolí. To znamená, že oveľa viac času trávime na cestách. Negatívnou stránkou našich letných výjazdov je aj silné pôsobenie slnka a prehrievanie auta. Letné horúčavy sú každým rokom intenzívnejšie. V aute, ale aj v našich domoch sa pred nimi dá chrániť použitím klimatizácie. Tiež sa neodporúča mať ju zapnutú počas celej jazdy. My vám prinášame inovatívnejšie, cenovo dostupné a osvedčené riešenie. Sú ním tie najlepšie wrap fólie na auto od renomovaných výrobcov.

wrap fólie

Wrap fólie pomáhajú v horúcom počasí.

Wrap fólie najlepšie ochránia vaše auto pred nadmerným prehrievaním a znehodnotením farby

Wrap fólie zabezpečia, že auto bude naďalej “žiariť do krásy“ a vy si budete užívať pohodlné cestovanie. Ochrana pred škodlivým UV žiarením je za posledné roky dosť rozšírenou témou aj v automobilovom priemysle. Vyplýva to jednak zo zmeny klimatických podmienok a po ďalšie aj zo snahy výrobcov priniesť čo najlepšie a nízkonákladové doplnky pre použitie v interiéri, aj exteriéri automobilu.

wrap fólie

Wrap fólie na aute vyzerajú skvelo.

Wrap fólie ako účinná slnečná clona v aute počas cestovania v lete   

Nič viac užívateľov nepresvedčí tak jednoznačne ako konkrétne čísla a fakty. Značkové wrap fólie dokážu odrážať viac než 60% slnečnej energie. Investíciou do týchto fólií ušetríte nemalé výdavky na ďalšie príslušenstvo do auta, ktoré sa vplyvom škodlivého slnečného pôsobenia znehodnocuje. Menej budete musieť plniť klimatizáciu a riešiť problémy s blednúcim lakom. Farebnú stabilitu si udržia sedadlá, koberce, ale aj palubná doska. Tým, že fólie znižujú teplotu v aute, počas celej jazdy budete dostatočne chránení pred prehriatím organizmu a prenikaním slnečných lúčov do citlivej pokožky v okolí očí. Svoj zrak si za volantom musíme chrániť čo najviac. Preto netreba podceňovať funkčné vlastnosti, ktorými sa fólie kvalitatívne odlišujú od iných, lacnejších ochranných polepov na auto. Fólie dokážu svojim užívateľom zabezpečiť naozaj vysokú ochranu a bezpečnosť v aute. A to aj pred nebezpečným oslnením svetlometmi iného auta. Týka sa to predovšetkým jazdy v noci, keď sa protiidúce autá môžu navzájom “dočasne oslepiť“. Nebezpečenstvo sa znižuje nalepením slnečnej fólie na zadnú a bočnú časť vozidla. Zvýšená bezpečnosť súvisí aj s menším rizikom poranenia z rozbitého skla. K tomu môže dôjsť aj pri menších dopravných kolíziách. Toto riziko eliminuje kovová vrstva, ktorú v sebe majú všetky kvalitné wrap fólie. Vaše auto bude krajšie a vy sa v ňom budete cítiť naozaj bezpečne!