Zamilujte si pánske šiltovky!

Štandardný

Do módy sa opäť vracajú šiltovky a môžete si byť istí, že ak aj patríte k ich odporcom, skôr alebo neskôr si získajú aj vás. Prečo? No hlavne preto, že dnes sa už pánske šiltovky nosia úplne inak. Nemyslím tým, že by ste ich nemali nosiť na hlave, ide skôr o to, že sa kombinujú s oblečením, ktoré by sa kedysi so šiltovkami nikdy nekombinovalo. Výsledok vás však milo prekvapí. Pánske šiltovky sa nenosia len k športovému outfitu a môžete ich nosiť kľudne aj k bežnému oblečeniu, ktoré nosievate do mesta či dokonca do práce. Šiltovky pritom nie sú vhodné len pre teenegerov, ale pre každého bez ohľadu na vek, pričom nosenie tejto pokrývky hlavy vám spoľahlivo uberie aj pár rokov na vzhľade.

šiltovky 2

Športová elegantná šiltovka

Pánske šiltovky – jedna nestačí!

Ak sa radi štýlovo obliekate, potom by pánske šiltovky vo vašom šatníku určite nemali chýbať. Jedna však nestačí, preto ak vám v obchode padne do oka hneď niekoľko kusov, neváhajte a berte všetky. Šiltovky sú totiž veľmi originálne a vkusné módne doplnky, ktoré aj z obyčajného outfitu vykúzlia niečo jedinečné. A pritom stačí tak málo – nasadiť si na hlavu obyčajnú šiltovku. Že neviete ako ju nosiť? Žijeme predsa v 21. storočí, tak pekne naťukajte do internetového vyhľadávača inšpirácie pre nosenie šiltovky a za pár minút bude aj z vás šiltovkový trendsetter za ktorým sa budú na ulici otáčať všetky hlavy. Tak čo? Už ste si vybrali svoju novú šiltovku? Ak nie, určite neváhajte!

šiltovky 6

Štýlová pánska šiltovka

Pánske šiltovky – ako vyberať?

Z bohatej ponuky šiltoviek sa vám veľmi ľahko môže zatočiť hlava. Na trhu ich nájdete v tisícoch prevedení, no nie všetky sú vhodné. Ako ale vybrať správnu šiltovku? Základom úspechu je vyberať kvalitu, preto je najlepšie, ak siahnete po overenej značke, ktorá zaručí, že je šiltovka vyrobená z kvalitných materiálov. Snažte sa vyberať šiltovku v jednoduchom dizajne, aby ste ju mohli kombinovať s viacerými kúskami vášho štýlového oblečenia, no všímajte si aj to, na aké obdobie je určená. Pánske šiltovky sa totiž vyrábajú buď v priedušnej sieťkovej verzii pre horúce dni alebo s výstužou – také šiltovky sú ideálne pre chladnejšie počasie.