Zázračné lodičky-stačí tak málo

Štandardný

Ktorá z nás by netúžila po dlhých a krásnych nohách za ktorými by sa obzrel nejeden muž? Bohužiaľ, nie všetky ženy majú to šťastie, že sa s takýmito nohami narodia. Stačí ale vedieť zopár šikovných trikov a aj z vašich „obyčajných“ nôh sa môžu stať sexi ženské nohy, na ktoré budete právom hrdá. Ako? Jednoducho! Obujte si lodičky na vysokom podpätku a ten obraz v zrkadle vás príjemne prekvapí. Niekedy stačí naozaj málo a zmena môže byť veľká, no treba tomu prispôsobiť nielen vašu obuv, ale aj celkový outfit, pretože aj jednotlivé kúsky oblečenia dokážu s postavou robiť doslova zázraky. Ak si prajete napríklad opticky predĺžiť nohy, lodičky skombinujte s nohavicami alebo sukňou s vyvýšeným pásom a premena bude neskutočná.

dámske lodičky

Lodičky dokážu zázraky.

Lodičky pristanú každej žene

Niektoré ženy sa však lodičkám vyhýbajú a príčinou je buď to, že v nich nevedia chodiť alebo si v nich jednoducho prídu zvláštne, preto radšej volia pohodlnejšiu obuv. Ak si ale dámy myslíte, že vám nepristanú, ste na veľkom omyle! Na svete neexistuje žena, ktorá by v lodičkách nevyzerala dobre, ide len o to, že nie každá sa k nim vie aj patrične obliecť, čím stratia svoje kúzlo. Niekedy je lepšie voliť jednoduché outfity, ktorými sa nedá nič pokaziť a výsledok sa rýchlo dostaví. Na internete nájdete nekonečné množstvo inšpirácií, vďaka ktorým sa aj z vás môže stať zvodná femme fatale, z ktorej muži nevedia odlepiť zrak.

dámske lodičky

Treba dbať na kvalitné lodičky.

Keď lodičky, tak kvalitné!

Na to, aby vám lodičky dokonale sadli, musíte si vybrať správne číslo, no predovšetkým musia byť vyrobené z kvalitného materiálu. Najlepšou voľbou je bezpochyby pravá koža a každá žena, ktorá už na nohách mala kožené lodičky mi teraz iste dá za pravdu. Koža sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu, chôdza v nich bude pohodlná a aj po celom dni budú vaše nohy v pohode. Syntetické materiály sa nohe nikdy neprispôsobia takým spôsobom ako koža, preto ak plánujete v lodičkách tráviť celý deň, dobre si rozmyslite ktoré kúpite. Jedny kvalitné sú totiž lepšie než tucet lacných šmejdov – myslite na to.