Žite s dobou – obráťte sa na interiérové štúdio

Štandardný
Interiérové štúdio

Interiérové štúdio vám pomôže zariadiť a usporiadať miestnosti u vás doma

Aj pred vami sa rysuje celkom príjemná skutočnosť a to budovanie vlastného hniezda? Alebo už svoje hniezdo máte, no máte potrebu  zmeniť niečo v živote a rozhodli ste sa začať  rekonštrukciou bytu?  A možno vám iba doslúžila stará pohovka a potrebujete kúpiť novú. Vo väčšine prípadov sa v takýchto situáciách riadime vlastným vkusom a predstavami. Zladiť ich s našimi finančnými možnosťami, zorientovať sa na trhu s nábytkom a vybrať toho správneho realizátora, je však často už nad naše sily a preto  prichádza na pomoc interiérové štúdio.

Interiérové štúdio šetrí váš čas

Viacerí z nás neraz tápame, ako rozmiestniť nábytok, ktorú priečku vybúrať, ako zladiť farby a materiály. Svojim úvahám venujeme všetok voľný čas a častokrát sa ocitneme v slepej uličke. Preto vám odporúčam  svoje zámery zveriť do rúk interiérového štúdia, ktoré vám za rovnaký čas predloží hneď niekoľko variant riešení a vďaka 3D vizualizácií  získate presnú predstavu o vašom budúcom  interiéri.

Interiérové štúdio šetrí vaše peniaze

Ak máte obavu obrátiť sa na interiérové štúdio hlavne z finančných dôvodov, kľudne túto obavu hoďte za hlavu. Svojím profesionálnym prístupom vám interiérové štúdio môže ušetriť aj nemalé financie. Keďže má dokonalý prehľad o aktuálnych cenách, materiáloch a subdodávateľoch s ktorými má aj niekoľkoročné kontakty, dokáže zabezpečiť celú realizáciu za oveľa nižšiu cenu, než by sa to podarilo vám.

Interiérové štúdio

Luxusné kúpelne a luxusné návrhy interiéru – Interier48.sk

S čím všetkým vám pomôžu?

Interiérové štúdio sa postará o všetky fázy premeny vášho interiéru od prípravy až po realizáciu. Navrhne vám dispozičné riešenie, rozmiestnenie elektrických vývodov pre spotrebiče do kuchyne, navrhne osvetlenie, nábytok, podlahové krytiny, poradí v oblasti farieb a materiálov a v neposlednom rade zabezpečí samotnú realizáciu a priestory aj kompletne uprace. Niektoré štúdiá navyše poskytujú poradenstvo aj v oblasti Feng shui a zdravého bývania. A to všetko s ohľadom na vaše požiadavky a potreby. Interiérové štúdio vám pomôže vytvoriť priestor, ktorý bude prejavom vašej osobnosti a životného štýlu. No čo viac si ešte želať?