Zoštíhľujúce nohavice – najlepšia investícia

Štandardný

Najproblémovejšie partie ženského tela sú brucho a boky, resp. zadok. Bohužiaľ proti genetike sa bojuje len veľmi ťažko, tak vám väčšinou nezostáva iná možnosť, len sa s vašimi krivkami zmieriť a prijať ich. Čo keby vám ale niekto povedal, že aj vaše pozadie môže v džínsoch vyzerať dokonale a dokonca o pár centimetrov menšie? Neuveríte, kým nevyskúšate na vlastnej koži. Zoštíhľujúce nohavice dnes nájdete v mnohých prevedeniach a dĺžkach, preto nie je ťažké vybrať si tie správne pre váš typ postavy. Doprajte si ženské tvary a krásne pozadie za ktorým sa otočí nejeden chlap! Buďte konečne hrdá na svoje krivky a noste ich s gráciou, vďaka zoštíhľujúcim nohaviciam, ktoré ich zmenia doslova na nepoznanie.

Zoštíhľujúce nohavice

Zoštíhľujúce nohavice dostať klasicky v bielej, čiernej či béžovej farbe.

Zoštíhľujúce nohavice – okamžitý výsledok

Dopracovať sa k peknému pozadiu nemusí vždy trvať večnosť, zoštíhľujúce nohavice prinesú výsledok okamžite ako si ich na seba navlečiete. Opticky vedia ubrať cca. 5-8 kg alebo dve konfekčné veľkosti a to už stojí za to! Ochabnutý zadok, široké boky či nepekná celulitída, ktorá trápi takmer každú ženu – všetko sa to behom pár sekúnd zmení a výsledkom bude krásne pozadie a štíhle nohy. Ani vnútorné stehná nemajú proti nim šancu, stačí ak si vyberiete zoštíhľujúce nohavice s push-up efektom, pretože práve push-up efekt sa postará o zdvihnutie zadku a zoštíhlenie vašich stehien a vy si tak na seba môžete obliecť aj nohavice v ktorých by ste predtým vyzerali neatraktívne.

Zoštíhľujúce nohavice

Pekné boky a zadok, to všetko sa dá docieliť pomocou zoštíhľujúcich nohavíc.

Zoštíhľujúce nohavice na každý deň

Zoštíhľujúce nohavice môžete nosiť denne alebo príležitostne, pod šaty, ale aj tepláky, do práce, na rande alebo na dovolenku a kúpiť sa dajú v rôznych dĺžkach, podľa toho na aký účel ich potrebujete a ktoré partie potrebujete zoštíhliť. Ak je vašim problémom iba zadok, voľte zoštíhľujúce šortky, pokiaľ vás trápia aj neforemné stehná, ideálna je dĺžka po kolená, no na výber máte aj zoštíhľujúce legíny a tie sa postarajú o to, aby ste do pol pása vyzerali štíhlo a elegantne. Niektoré zoštíhľujúce nohavice dokonca vyrábajú so zvýšeným pásom, vďaka čomu vyformujú nielen vaše spodné partie, ale aj bruško a vaša postava tak bude vyzerať dokonale.