Biele lodičky na svadbu nie sú podmienkou, ale… (2. časť)

Štandardný

Prvú časť článku nájdete TU.

biele lodičky

Zabudnite na biele lodičky. Experimentujte!

Rozhodli ste sa, že nechcete biele lodičky, ktoré budú presne pasovať k vašim svadobným šatám, ale radšej siahnete po kontraste, ktorý bude pútať pozornosť a oživí celý váš svadobný outfit? V tom prípade musíte vyberať naozaj rafinovane, aby ste to „neprepískli“. Cieľom totižto je, aby všetci hneď na prvý pohľad pochopili, že takýto výber topánok bol zámerom a nie omylom, ktorý sa vám prihodil nechcenou náhodou pri obúvaní, kvôli pred-svadobnému stresu. Takisto odporúčam kontrastné topánky kombinovať iba s jednoduchšími svadobnými šatami, keďže ako sa hovorí, všetkého veľa škodí.

Ak nie biele lodičky, tak aké?

Takže, ak ste už zo stola definitívne zmietli biele lodičky, je čas začať si vyberať vhodnú farbu pre vaše kontrastné, dych-berúce svadobné topánky. Ak už máte vybranú farbu, v ktorej duchu sa bude niesť celá vaša svadba, prípadne farbu vašej svadobnej kytice, šiat pre družičky či ženíchovej kravaty, výber budete mať jednoduchší. V takom prípade je totižto najlepšie skombinovať túto farbu aj s farbou vašich topánok. Ak však farbu ešte vybranú nemáte, tu sú tipy:

  • Chcete topánky vo výraznej farbe? Najobľúbenejšie sú krvavá červená alebo kráľovská modrá.
  • Chcete topánky v pastelovej farbe? Momentálne sú „IN“ zelená, žltá či ružová.

Zažiarte, oslňte a skombinujte!

biele lodičky

Metalické svadobné topánky

Pre ešte odvážnejšie nevesty tu je aj možnosť vybrať si metalické svadobné topánky. Prečo nedopriať vášmu svadobnému outfitu ešte väčší nádych luxusu vďaka zlatým lodičkám? Alebo sa zahrajte na princeznú a vyberte si strieborné či metalické ružové. Nezabúdajte ich však v tomto prípade vhodne skombinovať aj s ostatnými doplnkami (náušnicami, náhrdelníkom, náramkom atď.)!

A ešte jeden tip na záver: Ako budúca nevesta ste už určite počuli o tom, že v deň svadby by ste mali mať na sebe niečo nové, niečo staré, požičané a modré. Čo tak spojiť túto tradíciu práve so svadobnými topánkami? Ak biele lodičky nahradíte kúpou modrých, vybavíte rovno dve položky – nové a modré.