Elektrická škrabka je nielen na zemiaky

Štandardný

Niekomu doslova prekáža každodenné šúpanie väčšieho množstva zemiakov. Iní na tom nevidia nič zvláštne a berú to ako každodennú rutinu v menšom gastro zariadení, kde sú zamestnaní. Situácia sa samozrejme dramaticky mení vo veľkokapacitných stravovacích zariadeniach. Pre pohodlie a rýchlosť práce sa v takýchto podmienkach stáva nutnosťou používať profesionálnu elektrickú škrabku na zemiaky s rôznou kapacitou spracovaných zemiakov.

     Elektrická škrabka na zemiaky využíva technológiu odstredivého otáčania a trecieho lúpania na šúpanie rôznych druhov zeleniny. Ako sú zemiaky, sladké zemiaky, taro a zázvor.

škrabka na zemiaky
Elektrická škrabka na zemiaky je nutnosťou vo veľkých profesionálnych kuchyniach.

Nerezová elektrická škrabka na zemiaky

    Použitie nerezovej ocele pri ich výrobe má za následok väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Škrabka sa ľahko čistí a udržiava v dobrom prevádzkovom stave. Je odolná voči hrdzi a nie je ľahké jej bubon zdeformovať. Škrabky na zemiaky z nehrdzavejúcej ocele sú vybavená vysokovýkonným elektrickým motorom s požadovaným príkonom. Dokážu ošúpať 15-20 kg zemiakov za 20 minút. Matná vnútorná stena s vypuklým dnom dokáže efektívne ošúpať aj iný druh zeleniny.

    Dôležitá je pevná nerezová konštrukcia. To zaručuje bezporuchovú prevádzku, bez obáv z poškodenia alebo nutnosti opravy zariadenia. Nerez má aj množstvo výhod, ktoré sú vyhľadávané v gastronomickom priemysle. Je odolný voči korózii, ľahko sa dezinfikuje a nereaguje s chemikáliami. Navyše zvýrazňuje moderný dizajn kuchyne.

elektrická škrabka na zemiaky
Je skvelým pomocníkom a šetrí zamestnancom v kuchyni veľa času.

Cateringová škrabka na zemiaky

     Mnohé elektrické škrabky majú zabudovaný digitálny časovač a separátor umiestnený pod zariadením. Použitie priehľadného krytu umožňuje sledovať chod škrabky bez toho, aby ste ju museli vypínať.

   Škrabky zemiakov sa líšia kapacitou a spracovaním. Pred ich nákupom stojí za to zvážiť množstvo zeleniny, ktoré sa zvyčajne používa v stravovacom zariadení. Vyplatí sa mať gastro stroje od osvedčených výrobcov. Dôležitý je aj jednoduchý dizajn elektrickej škrabky na zemiaky. Vďaka tomu sa  používa intuitívne a zvládne ju obsluhovať každý pracovník v kuchyni bez dlhšieho školenia. Takéto škrabky sa ľahko udržiavajú v čistote.

     Elektrické škrabky na zemiaky boli navrhnuté tak, aby urýchlili a uľahčili prácu v profesionálnych kuchyniach. Vďaka moderným technológiám sa dajú pripraviť chutné jedlá za oveľa kratší čas a kvalitne. Čo zákazníci určite ocenia.